Obľúbené rituály sú denne

Pretože vieme ako milujte relax, rozhodli sme sa premeniť naše saunové rituály na dennú prevádzku a to znamená, že kedykoľvek prídete k nám zažijete výnimočné saunovanie ako nikdy predtým.

Viete ale, čo to Saunové rituály sú? Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúštaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.

Saunamaster polieva kamene a tak zvyšuje vlhkosť vzduchu a tým cítite viac tepla, kedže saunamaster používa na vírenie vzduchu aj rôzne iné nastroje ako je uterák alebo iné zaujímavosti má to na vás nie len blahodárny účinok, ale zažijete aj zaujímavú kultúrnu lekciu saunovania.

Ak sa bojíte či je tento druh saunovania vhodný pre vás, určite to skúste, priemerne trvá celá procedúra 10 minút a po nej dostanete dostatočne veľa času na oddych a osvieženie napríklad drinkom u nás.

Ale čo budeme rozprávať, príďte k nám, zažite intenzívnejší účinok saunovania a spoznajte našich saunamasterov.

Postupne vám ich predstavíme aj na našej stránke, no osobne je to vždy o dosť lepšie a verte nám, vaše telo sa vám poďakuje.

 

ТОП ПАРТНЕРЫ: