Podpor športové Celebrity v Liptove

Príď sa zabaviť a povzbudiť svoj favoritný CELEBRITY tím, RAP (PL) Mufuza (SR) Jasna people (SR) na jedinečný športovo zábavný event. 
 

Jedinečná novinka v Bešeňovej

Vedeli ste, že náš bazénový bar Cosmopolitan je jediný svojho druhu v širokom okolí? Svoju jedinečnosť tvorí najme svojím umiestnením v liečivej termálnej vode so špeciálnymi procedúrami.

Ďaľsie nočné saunovanie 28.1.

Ste fanúšikom saunovania a obľúbili ste si noci saunových rituálov? Máme pre Vás skvelé novinku! Pretože záujem stále rastie naplánovali sme pre vás nové nočné saunovanie.

 

 

V zime 2x viac horúcich zážitkov na Liptove

Navštívte GINO PARADISE Bešeňová a získajte celodenný vstup Tropical packet do Tatralandie s fantastickou cenou len za 13,90 alebo 12,90 eur / osobu online cez www.gopass.sk.. Stačí Vám zakúpiť akýkoľvek vstup do GINO PARADISE a do 14 dní od nákupu navštíviť Aquapark Tatralandia. 

Školský výlet v raji

Vychutnajte si deň bez školských povinností a zabavte sa v GINO PARADISE. Len u nás na Vás čaká adrenalínová jazda na najdlhších toboganoch na Slovensku, pravé morské vlny a ešte oveľa viac! Špeciálne ceny celodenných vstupov SEA & FUN PACKET len za 9 eur platia v termíne od 5.9.2016 do 30.6.2017.

LIPTOV Region Card

Regionálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie.

TOP PARTNERI: