Close your eyes and relax...

Herbal inhalation

Pleasant scent of medicinal herbs effects for all your senses and bodies. Pleasant aroma and heat release your body and soul.


Salt inhalation

Salt has beneficial effects on the skin, it provides a natural smooth blood circulation. Salt inhalation is suitable for allergy and respiratory.


Menthol inhalation

The strength of menthol together with steam clears the airways and release the skin pores. Comfortable seating, moisture and heat, it is another relax for your body and soul.


The Roman bath

Treat yourself to a divine feeling in steam and hot environment. Find the harmony of the body like a lotus of ancient Roman times.


Dry Finnish sauna

Classic dry sauna, the perfect warmth and cleansing the body. The combination of a dry sauna with a cold bath gives your body energy and eliminates any stress.

 

Typy sáun

 

Nová sauna Svitanie

NOVÁ parná sauna, v ktorej je vysoká vlhkosť vzduchu (až 100%) a teplota v rozsahu do 55 stupňov Celzia. Parná sauna je vhodná aj pre návštevníkov, ktorí tažšie znášajú horúcu Fínsku saunu. Otvoríme čoskoro.


Sauna CHOPOK

Suchá sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať a slúži na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej aj psychickej stránke. Dokonalý oddych v saune s nádherným výhľadom na Chopok. 


Mentolová inhalácia

Sila mentolu spolu s parou prečistí dýchacie cesty a uvoľní póry pokožky. Príjemné sedenie, vlhko a teplo, to je ďalší relax pre Vaše telo a dušu.


Rímsky kúpeľ

Doprajte si božský pocit v parnom a horúcom prostredí. Nájdite harmóniu organizmu ako za dávnych rímskych dôb.


Suchá fínska sauna

Klasické suché saunovanie, dokonalé prehriatie a očista organizmu. Kombinácia suchej sauny so studeným kúpeľom dodá Vášmu telu energiu a odbúra akýkoľvek stres.

 

TOP PARTNERS: