Kongresové centrum Hotela Bešeňová***+

Priamo v najlepšom vodnom raji na Slovensku vyrástli  kongresové priestory, ktoré ponúkajú kapacitu až pre 500 osôb. Kongres, ubytovanie, reštaurácie a wellness sú „pod jednou strechou“. Moderné kongresové centrum splní požiadavky aj tých najnáročnejších klientov!

Thermal Event v Srdci Liptova

Nová éra konferencii na Slovensku!
Biznisujte v moderných konferenčných priestoroch najväčšieho aqua & thermal hotela na Slovensku s prvotriednymi kongresovými službami a najväčšou konferenčnou sálou pre takmer až 300 osôb. Okrem individuálneho prístupu k vašim prianiam tak môžete okúsiť aj blahodarné účinky geotermálnych prameňov úplne bez poplatku navyše a s množstvom aktivít, ktoré ponúka región Liptov.

IBA ZA 35 EUR/ OSOBA NOC!

CENA ZAHŔŇA

  • Ubytovanie v izbe Štandard v Gino Paradise Bešeňová
  • Vstup do Gino Paradise Bešeňová
  • Večerný welcome drink v novom bazéne Cosomopolitan
  • Bohaté raňajky formou švédskych stolov
  • Konferenčné priestory
  • Priestor na večernú párty
  • WiFi pripojenie na izbách
  • Parkovanie pri hoteli
 
V prípade záujmu nás kontaktujte:
emailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
telefonicky: +421 904 438 545, +421 911 054 392
 

Podmienky

Cena platí pri obsadení izby Štandard dvomi platiacimi osobami. Ponuka je platná len pre skupinové rezervácie firemných eventov s ubytovaním na minimálne 10 izieb. Špeciálna ponuka sa vzťahuje len na nové rezervácie s termínom konania od 15. 03. do 17. 06. 2017 (okrem termínov 13. – 17. 04. 2017) a od 03. 09. do 31. 10. 2017. Konečná cenová ponuka je závislá od počtu dostupných typov
izieb v daných termínoch.
 
  

LUXUSNÉ PRIESTORY, EXKLUZÍVNE VYBAVENIE

Nové kongresové priestory ponúkajú tri veľkoryso zariadené sály na ploche až 1000 m². Jednotlivé miestnosti sú medzi sebou prepojené, čo umožňuje ich flexibilné využitie a variabilné usporiadanie. Všetky miestnosti sú vybavené modernou technikou, ktorá poskytne dokonalé technické zázemie pre každú firemnú akciu.

Pred sálami sa nachádza foajé s výhľadom na vodný raj. Sály sú navrhnuté tak, aby zapadli do osobitej architektúry areálu, sú veľmi elegantné a štýlové. Zo všetkých priestorov je exkluzívny výhľad na Liptovské pohoria. Do kongresových miestností je prístup tak z externého prostredia, ako aj priamo z areálu. Konferenčné priestory majú vlastnú recepciu.

Kongresová sála I.: Najväčšia sála s kapacitou až 350 miest s kompletným technickým vybavením. 

Kongresová sála II.: Miestnosť je vhodná pre menšie skupiny do 60 osôb.

Kongresová sála III.: Kapacita 70 osôb s kompletným technickým vybavením.

VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU

GINO PARADISE Bešeňová je celoročne otvorený vodný raj založený na využívaní geotermálnej energie. Leží v srdci Slovenska v regióne Liptov, je tak jednoducho dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov (500 m od diaľnice D1). Vodný raj ponúka relax v geotermálnych a čírych bazénoch, Wellness & Spa, fitnes, komfortné ubytovanie priamo v areáli, reštaurácie a parkovanie.

GASTRONÓMIA
Priamo pod kongresovým centrom je nová štýlová reštaurácia pre viac ako 170 ľudí. Súkromie a pohodlie v rámci reštaurácie poskytuje salónik. Bezprostredne pri kongresovom centre sa nachádza reštaurácia KOLCHURY s barom.

UBYTOVANIE
GINO PARADISE Bešeňová poskytuje dostatočný počet ubytovacích kapacít v Hoteli Bešeňová***+ (celková kapacita až 404 lôžok). Vodný raj tak ponúka účastníkom kongresu komplexné služby na jednom mieste a absolútny komfort.

WELLNESS & SPA
Nie je nič príjemnejšie, ako si po celodennom školení užiť relax v 23 bazénoch s čírou a geotermálnou vodou, v exkluzívnom Welness & Spa (sústava 5 sáun, Kneippov kúpeľ, masážne sprchy), či adrenalín na 15 toboganoch a zábavu v morských vlnách. Hosťom sú k dispozícii aj Relax a Fitnes centrum.

OKOLIE – región Liptov
V okolí GINO PARADISE Bešeňová sú ďalšie možnosti teambuildingových a voľnočasových aktivít – rafting, štvorkolky, lanové parky, vyhliadkové plavby na Liptovskej Mare, let balónom, turistika, lyžiarske strediská ...

  

Náš tip: Netradičná svadba snov
Nenájde sa zaujímavejšie miesto na svadbu ako je GINO PARADISE Bešeňová. Krásne prostredie areálu je vhodné hoci aj na svadobný obrad pod holým nebom. Sály poskytujú dostatočný priestor na obľúbené okrúhle stoly, rauty aj tanečný parket. Mladomanželia môžu zahodiť starosti a nechať všetko na tím odborníkov, ktorí sa postarajú o každý detail.

 

 


Pre viac informácií a rezervácie, prosím, kontaktujte nás na čísle +421 917 99 88 63 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ
034 83 Bešeňová 136, Slovenská republika
tel: +421 44 4307 708
fax: +421 44 4307 852
www.ginoparadise.sk

TOP PARTNERI: