Májové víkendy

Ideálny relax počas chladných dní čaká na Vás v Bešeňovej. Môžete sa tešiť na víkendy plné oddychu počas pobytu v bazénoch alebo počas saunových rituálov. 

 

 

Kolejna noc rytuałów saunowych 29.4.

Jesteś fanem sauny i popularny wśród was noc rytuałów saunie? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Ponieważ zainteresowanie rośnie, zaplanowaliśmy dla was noc rytuałów saunowych.

 

 

Rekonštrukcia vrcholí

Ako iste viete, pripravujeme pre vás nové vylepšienia areálu v Bešeňovej, ak vás zaujíma ako sme pokročili a kedy rekonštrukcia skončí, neváhajte a  vychutnajte si aktuálne vydanie AQUANEWS.

 

Otvorili sme pre Vás novú SAUNU

Otvorili sme pre Vás našu parnú saunu, v ktorej je vysoká vlhkosť vzduchu a teplota v rozsahu do 55 stupňov Celzia. Parná sauna je vhodná aj pre návštevníkov, ktorí tažšie znášajú horúcu Fínsku saunu.

TATRAPOLIS - svet miniatúr Tatralandia

Vedľa aquaparku Tatralandia vzniká unikátny detský zábavný park – TATRAPOLIS. Svoje brány otvorí pre návštevníkov už v júni tohto roku. Je to vhodné miesto pre rodinnú dovolenku, aj pre organizované skupiny školských výletov. 

LÝDIA ECKHARDT NA LIPTOVE!

MÓDNA PREHLIADKA LÝDIE ECKHARDT NA LIPTOVE!
V sobotu, 6.5.2017 hostí Liptov Aréna Tatralandia veľkolepú predpremiéru módnej kolekcie, jar/leto 2017, slávnej návrhárky- Lýdie Eckhardt.
 
 
 
 

AquaNEWS na surfe

Máme daľšiu novinku!

Relácia AQUANEWS vám bude prinášať aktuálne informácie z diannia v našich strediskách, pozrite si najnovšiu epizódu. A pozor už v Piatok daľšia epizóda o rekonštrukcii Gino Paradise Bešeňová.

 

Sprytna Sezonówka znów w sprzedaży

Sprytna Sezonówka znów w sprzedaży ! Szusuj przez cały sezon 2016/2017 w najlepszej cenie za jedynie 249€ ! Zjeżdżaj w największych ośrodkach narciarskich z ponad 70 km tras narciarskich i niezliczonym mnóstwem zabawy w super cenie.

Szkolna wycieczka do raju

Delektujcie się dniem bez szkolnych obowiązków i przyjedźcie zabawić się do wodnego raju. Tylko u nas czeka na wszystkich jazda pełna adrenaliny na najdłuższych zjeżdżalniach Słowacji, prawdziwe fale morskie oraz więcej! Specjalne ceny całodziennych biletów SEA & FUN PACKET tylko za 9 € obowiązują w terminie od 5.9.2016 do 30.6.2017.

LIPTOV Region Card

Karta regionalna LIPTOV Region Card upoważniająca do zniżek jeszcze szerzej otworzy Państwu drzwi do największych atrakcji, miejsc turystycznych oraz obiektów partnerskich w regionie. 

 

TOP PARTNERZY: