Zamknij oczy i zrelaksuj się...

Ziołowa inhalacja

Przyjemny zapach ziół unoszący się w powietrzu, relaksuje Państwa zmysły i system nerwowy. Kojący aromat odpręża ciało i duszę.


Inhalacja solna

Leczniczo działająca na skórę sól pobudza krążenie i ożywia całe ciało. Inhalacja solna jest wskazana w alergiach i chorobach dróg oddechowych.


Inhalacja mentolowa

Wdychana para z olejkiem mentolowym oczyszcza drogi oddechowe i otwiera pory skóry. Wygodne siedzenia, ciepło i wilgoć relaksują Państwa duszę i ciało.


Łaźnia parowa rzymska

Łaźnia rzymska zapewni Państwu chwile pełnego relaksu. Tutaj odnajdą Państwo harmonię organizmu jak za dawnych czasów.


Sucha sauna fińska

Klasyczna sauna fińska doskonale ogrzewa i oczyszcza Państwa organizm. Połączenie suchej sauny z zimnym prysznicem doda Państwu energii i pomoże odreagować stres.

 

Typy sáun

 

Nová sauna Svitanie

NOVÁ parná sauna, v ktorej je vysoká vlhkosť vzduchu (až 100%) a teplota v rozsahu do 55 stupňov Celzia. Parná sauna je vhodná aj pre návštevníkov, ktorí tažšie znášajú horúcu Fínsku saunu. Otvoríme čoskoro.


Sauna CHOPOK

Suchá sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať a slúži na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej aj psychickej stránke. Dokonalý oddych v saune s nádherným výhľadom na Chopok. 


Mentolová inhalácia

Sila mentolu spolu s parou prečistí dýchacie cesty a uvoľní póry pokožky. Príjemné sedenie, vlhko a teplo, to je ďalší relax pre Vaše telo a dušu.


Rímsky kúpeľ

Doprajte si božský pocit v parnom a horúcom prostredí. Nájdite harmóniu organizmu ako za dávnych rímskych dôb.


Suchá fínska sauna

Klasické suché saunovanie, dokonalé prehriatie a očista organizmu. Kombinácia suchej sauny so studeným kúpeľom dodá Vášmu telu energiu a odbúra akýkoľvek stres.

 

TOP PARTNERZY: