Májové víkendy

Ideálny relax počas chladných dní čaká na Vás v Bešeňovej. Môžete sa tešiť na víkendy plné oddychu počas pobytu v bazénoch alebo počas saunových rituálov. 

 

 

Ďalšie nočné saunovanie 29.4.

Ste fanúšikom saunovania a obľúbili ste si noci saunových rituálov? Máme pre Vás skvelé novinku! Pretože záujem stále rastie naplánovali sme pre vás nové nočné saunovanie.

 

 

Rekonštrukcia vrcholí

Ako iste viete, pripravujeme pre vás nové vylepšienia areálu v Bešeňovej, ak vás zaujíma ako sme pokročili a kedy rekonštrukcia skončí, neváhajte a  vychutnajte si aktuálne vydanie AQUANEWS.

 

Otvorili sme pre Vás novú SAUNU

Otvorili sme pre Vás našu parnú saunu, v ktorej je vysoká vlhkosť vzduchu a teplota v rozsahu do 55 stupňov Celzia. Parná sauna je vhodná aj pre návštevníkov, ktorí tažšie znášajú horúcu Fínsku saunu.

TATRAPOLIS - svet miniatúr Tatralandia

Vedľa aquaparku Tatralandia vzniká unikátny detský zábavný park – TATRAPOLIS. Svoje brány otvorí pre návštevníkov už v júni tohto roku. Je to vhodné miesto pre rodinnú dovolenku, aj pre organizované skupiny školských výletov. 

LÝDIA ECKHARDT NA LIPTOVE!

MÓDNA PREHLIADKA LÝDIE ECKHARDT NA LIPTOVE!
V sobotu, 6.5.2017 hostí Liptov Aréna Tatralandia veľkolepú predpremiéru módnej kolekcie, jar/leto 2017, slávnej návrhárky- Lýdie Eckhardt.
 
 
 
 

AquaNEWS na surfe

Máme daľšiu novinku!

Relácia AQUANEWS vám bude prinášať aktuálne informácie z diannia v našich strediskách, pozrite si najnovšiu epizódu. A pozor už v Piatok daľšia epizóda o rekonštrukcii Gino Paradise Bešeňová.

 

The Smart Season Pass is available again!

The Smart Season Pass is available again! Ski during the whole season of 2016/2017 only at 249 €! With a Hero Season Pass, you can enjoy biggest ski resorts with more than 70 km of ski slopes and endless entertainment possibilities at a great price. 

Школьные поездки в рай

Проведите целый день без школьных обязанностей и развлекайтесь в водном раю GINO PARADISE БЕШЕНЕВА. Только здесь вас ожидают адреналиновые спуски с самых длинных горок в Словакии, настоящие морские волны и многое другое!Специальная цена билетов на целый день – уже от 8 евро для школьников и студентов на школьной экскурсии – действует до 30.6.2016. До встречи!

LIPTOV Region Card

LIPTOV Region Card- Региональная дисконтная карта LIPTOV Region Card вaм  открывает дверь к основным достопримечательностям , поездок и партнеров объектов в регионе, более предпочтительно.

ТОП ПАРТНЕРЫ: