Veľká Noc v Bazénoch

Objavte s nami prvú otvorenú novinku 2017 v Bešeňovej- novú relaxačnú zónu v átriu s plochou viac ako 1.000 m2 a zažite snami Netradične tradičnú Veľkú noc.

To bude stáť za to!

 

Ďalšie nočné saunovanie 15.4.

Ste fanúšikom saunovania a obľúbili ste si noci saunových rituálov? Máme pre Vás skvelé novinku! Pretože záujem stále rastie naplánovali sme pre vás nové nočné saunovanie.

 

 

Rekonštrukcia vrcholí

Ako iste viete, pripravujeme pre vás nové vylepšienia areálu v Bešeňovej, ak vás zaujíma ako sme pokročili a kedy rekonštrukcia skončí, neváhajte a  vychutnajte si aktuálne vydanie AQUANEWS.

 

Otvorili sme pre Vás novú SAUNU

Otvorili sme pre Vás našu parnú saunu, v ktorej je vysoká vlhkosť vzduchu a teplota v rozsahu do 55 stupňov Celzia. Parná sauna je vhodná aj pre návštevníkov, ktorí tažšie znášajú horúcu Fínsku saunu.

LÝDIA ECKHARDT NA LIPTOVE!

MÓDNA PREHLIADKA LÝDIE ECKHARDT NA LIPTOVE!
V sobotu, 6.5.2017 hostí Liptov Aréna Tatralandia veľkolepú predpremiéru módnej kolekcie, jar/leto 2017, slávnej návrhárky- Lýdie Eckhardt.
 
 
 
 

AquaNEWS na surfe

Máme daľšiu novinku!

Relácia AQUANEWS vám bude prinášať aktuálne informácie z diannia v našich strediskách, pozrite si najnovšiu epizódu. A pozor už v Piatok daľšia epizóda o rekonštrukcii Gino Paradise Bešeňová.

 

V zime 2x viac horúcich zážitkov na Liptove

Navštívte GINO PARADISE Bešeňová a získajte celodenný vstup Tropical packet do Tatralandie s fantastickou cenou len za 13,90 alebo 12,90 eur / osobu online cez www.gopass.sk.. Stačí Vám zakúpiť akýkoľvek vstup do GINO PARADISE a do 14 dní od nákupu navštíviť Aquapark Tatralandia. 

Šikovná sezónka len za 49 €

Využite jedinečnú možnosť neobmedzene lyžovať a relaxovať v aquaparkoch počas celej sezóny za výhodnú cenu. Šikovnú sezónku si môžete zakúpiť presne podľa svojich predstáv a využívať produkty podľa vašich predstáv.

Školský výlet v raji

Vychutnajte si deň bez školských povinností a zabavte sa v GINO PARADISE. Len u nás na Vás čaká adrenalínová jazda na najdlhších toboganoch na Slovensku, pravé morské vlny a ešte oveľa viac! Špeciálne ceny celodenných vstupov SEA & FUN PACKET len za 9 eur platia v termíne od 5.9.2016 do 30.6.2017.

LIPTOV Region Card

Regionálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie.

TOP PARTNERI: