Jedinečná novinka v Bešeňovej

Vychutnajte si jedinečný relax v bazénovom bare Cosmopolitan, ten vám prináša niečo naozaj výnimočné. Predstavte si, že sedíte v luxusnom termálnom bazéne a okolo vás chodí obsluha s čímkoľvek, čo si objednáte a pritom nezáleží na počasí či ročnom období, zážitok je rovnaký počas celého roka.

Čo vám bazénový bar ponúka?

Najdôležitejšou súčasťou je Bešeňovská voda, tá vyviera z hĺbky zeme a ponúka aj liečivú zložku, ktorá pomáha najmä pohybovému ústrojenstvu. Priamo v nej je náš bar, okolo ktorého je až 130 miest s rôznymi masážnymi tryskami, tie masírujú celé telo a na každom mieste nájdete masáž inej časti tela. Masážne hlavice dokonale dopĺňajú našu liečivú vodu, ktorá má až 40C.  Vďaka originálnemu plánovaniu konštruktérov si môžete vychutnať dokonalý zážitok relaxu a super drinkov, bez toho aby ste opustili relaxačnú zónu a čo i len na chvíľu opustili relax a pohodu.       

Už viac nemusíte váhať, luxus a relax si netreba nechať ujsť. Zastavte sa u nás.


A čo vlastne je Cosmopolitan?

Pamätáte si seriál Sex v Meste?

Presne tento seriál preslávil drink s názvom Cosmopolitan. Tento drink sa zaraduje do kategorie luxusu a štýlu a vznikol za veľmi zaujímavých okolností.

Istá barmanka na Floride (USA) pokladala Martini pohár za niečo, čo skutočne odráža luxus, no zdalo sa jej, že pohár naplnený iba bielou tekutinou nie príliš odráža glamour a vysoký štandard a preto sa zamyslela ako to zmeniť. Bolo to okolo roku 1986 a teda tento drink je skutočne mládenec v porovnaní s čímkoľvek, no aj tak si vybojoval svoje prvé priečky v obľúbenosti. Dokonca svojím fenoménom zamestnal aj módne odvetvie a svetové značky tak začali produkovať rôzne ružovkasté "cosmopolitné" veci a nie len to, v roku 1993 vznikol aj Cosmopolitan Parfum.

Z pohľadu chute a zloženia, tento drink nie je zložitý:

4 cl citrónovej vodky
1,5 cl Cointreau
3 cl brusnicového džúsu
pol limetky

Cosmopolitan nie je len názov drinku, ale u nás je to hlavne názov nášho nového Baru, ktorý je položený priamo uprostred relaxačného bazéna. Pretože tento bazén je skutočným unikátom v oblasti wellnesu a relaxu a prináša viac než štandard, rozhodli sme sa bar nazvať po tomto drinku.

Nech si u nás užijete podobný život, ako predstavitelia kultového seriálu Sex v Meste.

Neváhajte a príďte k nám, BAR nájdete priamo v bazéne.

TOP PARTNERI: