Najvýhodnejší vstup do vodného raja

Nechajte sa okúzliť čarokrásnym prostredím Liptova a zasnežených Tatier. Navyše vám tento balík prinesie niekoľko výhod ako je jedinečný pobyt priamo v rezorte Gino Paradise Bešeňová a vstup do vodného raja za zvýhodnenú cenu aquapassu so zľavou až do 50%. Okúste geotermálny prameň prinášajúci blahodarne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, ktorý má priaznivé kozmetické účinky.


     >>  VIAC INFORMÁCIÍ O PONUKE <<

Zimný aqua wellness

Utečte pred mrazom a chladom – vyberte sa k nám na hrejivý zimný pobyt do rezortu Gino Paradise Bešeňová so zľavou na vstup až do 50%. S naším výhodným balíkom si užijete zimný aqua wellness pobyt v termálnych bazénoch i saunách za najlepšie ceny.


     >>  VIAC INFORMÁCIÍ O PONUKE <<

7 nocí za cenu 6 nocí

Dovolenka na Liptove sa oplatí, tak užite sileto v aquaparku. Ubytujte sa v Hoteli Bešeňová**** a my zaplatíme 1 noc za vás. Tak nerobte kompromisy a užívajte si svoju letnú dovolenku v aquaparku naplno!


     >>  VIAC INFORMÁCIÍ O PONUKE <<

Ski & Aqua Balík

Užite si zimný pobyt na Liptove so skipassom za najlepšiu cenu. Navyše, teraz môžete váš skipass využiť aj ako aquapass! S naším SKI balíkom si doprajte zasnežené svahy aj termálne bazény.

 


>> VIAC INFORMÁCIÍ O PONUKE <<

TOP PARTNERI: