Pre výber prejdite myšou na obrázok

INFRAŠTRUKTÚRA

9-podlažný hotel AKVAMARIN – GINO Paradise Bešeňová **** je postavený priamo v areáli Aquaparku Bešeňová, s ktorým je plne funkčne prepojený. Rezort Bešeňová je jeden z najznámejších a najlepšie fungujúcich aquaparkov na Slovenku. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú vstupné priestory s recepciou, lobby bar a reštaurácia s kapacitou 225 osôb.  Na najvyššom podlaží je veľká terasa s výhľadom na Liptov, Nízke Tatry, Liptovskú Maru a Bešeňovskú priehradu.

Nový hotelový bazén s 35°C geotermálnou vodou a masážnymi tryskami na vnútornom nádvorí hotela je otvorený celoročne. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pred hotelom a na novo vybudovaných parkoviskách v jeho blízkosti. K dispozícii sú aj 2 nabíjačky pre elektromobily.

Lyžiarske strediská

17 km

Železničná stanica Ružomberok IC, EC, R, Os

10 km

Parkovisko

335 miest + 2 nabíjačky pre elektromobily

Potraviny

350 m

Aquapark, Wellness & SPA

10 m

Reštaurácia

225 osôb

VÝHODY PROJEKTU

Aquapark Bešeňová je areál s celoročnou prevádzkou. Leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová, 12 km od Ružomberka. Liptov je jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku a to najmä vďaka krásnej prírode Nízkych Tatier, kultúrno-historickými pamiatkam,  ľudovej architektúre, veľkého počtu lyžiarskych stredísk a turistických chodníkov.

Termálne kúpalisko je vybudované na ploche 6 ha na báze horúcich prameňov liečivých vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1998 metrov. Voda sa na povrch dostáva o teplote 62°C. Vodný park BEŠEŇOVÁ a hotel AKVAMARIN je ideálne miesto na načerpanie energie a vitality. Termálna voda blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne pôsobí na psychiku. V Bešeňovej je celkovo 23 bazénov s teplotou vody od 27-39°C, viac ako 14 toboganov a šmýkačiek, 10 vodných atrakcii, vodný svet s vlnobitím a štýlové potápačské centrum.

Vlastník má taktiež možnosť využiť ubytovanie v stávajúcich hotelových zariadenia patriacich do skupiny GINO Holding v Gruzínsku (hotel GINO Wellness Mtskheta a hotel GINO Wellness Rabath) aj na Slovensku (hotel GINO Park Palace **** kaštieľ Orlové) s 10% VIP klientskou zľavou.

Získajte ponuku

Máte záujem o kúpu niektorého z apartmánov? Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.