Pre výber prejdite myšou na obrázok

APARTMÁNY

Hotel AKVAMARIN – GINO Paradise Bešeňová **** ponúka 235 apartmánov, ktorých design spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, relax, komfort a oddych.

FILTROVAŤ APARTMÁNY

Poschodie

Izby

Rozloha

Apartmán č.

Dostupnosť

Cena bez DPH

INFRAŠTRUKTÚRA

9-podlažný hotel AKVAMARIN – GINO Paradise Bešeňová **** je postavený priamo v areáli Vodného parku Bešeňová. Apartmánový komplex je s ním funkčne prepojený. Rezort Bešeňová je jeden z najznámejších a najlepšie fungujúcich aquaparkov na Slovenku. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú vstupné priestory s recepciou, lobby bar a reštaurácia s kapacitou 225 osôb.  Na najvyššom podlaží je veľká terasa s výhľadom na Liptov, Nízke Tatry ,Liptovskú Maru a Bešeňovskú priehradu.

Nový bazén s geotermálnou vodou a masážnymi tryskami na vnútornom nádvorí hotela je otvorený celoročne. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pred budovou hotela AKVAMARIN – GINO Paradise Bešeňová **** a na novo vybudovaných parkoviskách v jeho blízkosti.

Lyžiarske strediská

17 km

Železničná stanica Ružomberok IC, EC, R, Os

10 km

Parkovisko

335 miest

Potraviny

350 m

Aquapark, Wellness & SPA

10 m

Reštaurácia

225 osôb

VÝHODY PROJEKTU

Plná občianska vybavenosť, blízkosť reštaurácií, barov, sociálneho vyžiatia a prítomnosť najväčšieho akvaparku vo východnej Európe sú garanciou Vášho dokonalého komfortu.

Získajte ponuku

Máte záujem o kúpu niektorého z apartmánov? Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.

    Menu