AKVAMARIN – GINO Paradise Bešeňová ****

O PROJEKTE

Hotel AKVAMARIN – GINO Paradise Bešeňová **** ponúka 235 investičných apartmánov, ktorých design spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort s dôrazom na relax a oddych.

Apartmány sú plne zariadené a disponujú plne vybavenou kuchynkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, sklo-keramickou doskou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, všetkým potrebným riadom. Toto zariadenie je predmetom samostatnej kúpy. Každý apartmán má balkón alebo rozľahlú terasu s výhľadom na areál hotela, aquapark a blízke vrcholky hôr.

Každý apartmán má vlastný termostat s možnosťou kúrenia a najmä chladenia čo najmä v letných mesiacoch ocenia všetci návštevníci. Hotel je napojený na geotermálny vrt, ktorým sa vykuruje. Použitá voda sa vracia naspäť do vrtu.

VÝHODY PROJEKTU

Hotel bol uvedený do prevádzky v r. 2021 a je priamo prepojený s Aquparkom tak, že najmä v zime nie je potrebné vyjsť do studeného exteriéru, ale prepojovacou chodbou sa dá jednoducho prísť k vnútorným bazénom, SPA, saunám, vodnému svetu a toboganom.

V regióne Liptov je okolo 50 turistických chodníkov v celkovej dĺžke 1185 km. Nachádzajú sa na území Národného parku Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Národného parku Veľká Fatra a Chočských vrchov. Nájdete tu taktiež viac ako 850km značených cyklistických trás a taktiež množstvo lyžiarskych stredísk. Najväčším na Liptove a aj na celom Slovensku je Jasná. Ponúka 34 zjazdoviek všetkých stupňov náročnosti a niekoľko lyžiarskych ciest v celkovej dĺžke takmer 50 kilometrov. Zjazdovky obsluhuje 23 moderných lanoviek a vlekov na severných aj južných úbočiach Chopka. Jasná je zároveň najvyššie položené lyžiarske stredisko na Liptove (2004 m n.m.). Veľmi blízko sa nachádzajú aj lyžiarske strediská Malinô Brdo a Park Snow Donovaly.

Lyžiarske strediská

17 km

Železničná stanica IC, EC, R, Os – Ružomberok

vzdialené len 10km

Parkovacie miesta

335 miest + 2 nabíjačky pre elektromobily

Potraviny

vzdialené len 350m

Aquapark, wellness & SPA

priamo v areáli

Reštaurácia

225 osôb

INFRAŠTRUKTÚRA

Stravovanie: v areáli je široká ponuka stravovacích kapacít. Dostatočnú kapacitu pre návštevníkov zabezpečujú reštaurácie, bary, kaviarne, bufety a stánky rýchleho občerstvenia. Hotel Akvamarín ponúka reštauráciu s kapacitou 225 návštevníkov a k nej priľahlý Lobby bar a veľkú terasu pri bazéne. Súčasťou Vodného parku je aj:

  • Wellness centrum so 6 saunami s inhaláciami, vodnou smršťou, vonkajšími a vnútornými vírivkami.
  • Relax centrum s fitnescentrom so soláriom
  • Thaj relax centrum s ponukou thajských masáží.
  • Horúca voda, ktorej vek a biologická sterilizácia sa odhaduje na 27000 rokov, obsahuje vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, mimoriadne množstvo síranov, bikarbonáty a najmä lítium a ďalšie minerály.

Získajte ponuku

Máte záujem o kúpu niektorého z apartmánov? Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.