Naše projekty

Hotel GINO Park Palce ****

Na Slovensku v obci Orlové bol komplexne zrekonštruovaný kaštieľ, ktorý bol pôvodne postavený v r. 1612 a patril významnej dynastii z rodu Žigmunda Balassa. Šľachtický rod Balassovcov sa svojho času tešil veľmi veľkej priazni u habsburgského dvora, vďaka čomu ich v orlovskej rezidencii často navštevoval jeden z najvýznamnejších vladárov toho obdobia – cisárovná Mária Terézia. V kaštieli sa dodnes zachovalo kreslo, na ktorom Mária Terézia sedávala ako mnoho iných autentických artefaktov z toho obdobia. Kaštieľ bol prestavaný na 5 hviezdičkový hotel. V areáli hotela môžete navštíviť historické expozície alebo barokovú kaplnku. Zariadenie izieb je kombináciou moderného a historického štýlu. Každá izba je vybavená mini barom, trezorom, TV s plochou obrazovkou, vysokorýchlostným internetom, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, telefónom s priamou voľbou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, županom a papučami.  Taktiež ponúka  reštauráciu s autorskou kuchyňou, poľovnícky salón, kaviareň, lobby bar s letnou terasou, wellness, vnútorné a vonkajšie fitness,  a rozľahlý historický park s páviou voliérou. Priamo na mieste môžete využiť bezplatné parkovisko, ako aj požičovňu bicyklov.

Centrum Považskej Bystrice je vzdialené len 2 km a do kúpeľného mesta Nimnica sa autom dostanete do 10 minút.

Celková investícia – 12,5 mil. €

Realizácia stavby

r. 2013 – 2016

Lokácia stavby

Orlové, Slovensko

Galéria

Kde sa projekt nachádza

Lokalita

​Hotel Gino Park Palace,
Orlové 116,
01701 Považská Bystrica,
Slovenská Republika

Aquapark GINO Paradise Bešeňová

Na Slovensku bolo postavené najväčšie turistické centrum Aquapark GINO PARADISE v obci Bešeňová. Je v ňom situovaných šesť hotelových komplexov, dvadsať jedna objektov spoločenského stravovania, aquapark, termálne kúpalisko, wellness a SPA. Vodný raj GINO PARADISE je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C. Táto termálna voda blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplýva aj na psychiku človeka. Minerálna voda obsahuje vápnik, sodík, horčík, železo, mangán, draslík, sírany, bikarbonáty, kysličník uhličitý a veľa ďalších minerálov.  Aquapark GINO PARADISE Bešeňová ponúka 18 letných bazénov, z toho 7 s termálnou vodou a 9 celoročných bazénov, z toho 6 s termálnou vodou. Zaujímavosťou kúpaliska je bazén s vlnobitím, raftovanie, bublina a vodná sopka. Wellness ponúka širokú ponuku sáun: fínsku, parnú, soľnú, infra saunu a saunové rituály. Vodnú zábavu si deti aj dospelí môžu užiť na: 7 celoročných toboganoch a 6  letných toboganoch.

Celková investícia – 40 mil. €.

Realizácia stavby

r. 2018 – 2021

Lokácia stavby

Bešeňová, Slovensko

Galéria

Kde sa projekt nachádza

Lokalita

Aquapark GINO Paradise Bešeňová
Bešeňová 277,
034 83 Bešeňová,
Slovenská republika

GINO Paradise Tbilisi

Aquapark GINO PARADISE je multifunkčný komplex, ktorý spája najväčší aquapark v regióne Kaukazu nachádzajúcom sa v Tbilisi a na brehu tbiliského mora. Je to unikátne miesto s wellness centrom, fitness, saunovým svetom a gastronomickými prevádzkami a vodným barom. Je to najväčší Aquapark na Kaukaze. Z veľkej časti je to kópia Aquaparku v Bešeňovej. Rozľahlé priestory ponúkajú zákazníkovi každého veku miesto pre výnimočnú a nezabudnuteľnú zábavu. Nachádza sa tu 9 bazénov rôzneho typu a zamerania.

  • Panoramatické bazény s výhľadom na Tbiliské more
  • Tobogan so 4 druhmi šmýkačiek pre rôzne zážitky
  • Zážitkový bazén s morskými vlnami
  • 25 metrový Olympijský bazén
  • Jacuzzi so slanou aj sladkou vodou
  • Veľký relaxačný bazén
  • Detský vodný park
  • Divoká rieka
  • Potápačské centrum

Vodnú zábavu si deti aj dospelí môžu užiť na: 7 celoročných toboganoch a 6  letných toboganoch. Areál GINO Paradise zahŕňa aj pobrežnú zónu Tbiliského mora, ktorá ponúka plný komfort pre zákazníkov.

Realizácia stavby

r. 2019 – 2022

Lokácia stavby

Tbilisi, Gruzínsko

Galéria

Kde sa projekt nachádza

Lokalita

GINO Paradise Tbilisi,
9 Beshenova St,
Tbilisi,
Gruzínsko

Hotel GINO Wellness Rabath

V juhozápadnej časti Gruzínska, v regióne Samtskhe – Javakheti sa nachádza starobylé mesto s názvom Akhaltsike. Priamo uprostred jeho historickej časti je stredoveký hrad Rabath. Táto vojenská pevnosť bola postavená v 13. storočí a v r. 2012 bola zrekonštruovaná. Nachádza sa v historickej oblasti, ktorá spája a citlivo dopĺňa dlhoročnú históriu a minulosť nie len oblasti Akhaltsike, ale aj celého Gruzínska.

Súčasťou tejto stavby je hotel GINO Wellness Rabath. Hotel má centrálnou polohou, nádherným dizajnom, vnútorným nádvorím a disponuje vynikajúcimi službami. Môže sa pochváliť komfortnými izbami rôznych typov, konferenčnou sálou, barom a reštauráciou s mešketskou kuchyňou a wellness-spa. Vo wellnesse si užijete relax s viacerými druhmi sáun. Tento unikátny hotel je celosvetovo zaradený medzi TOP 50 Boutique hotelov. Svojou jedinečnou architektúrou, ktorá bola dôsledne zachovaná pri kompletnej rekonštrukcii, patrí medzi vyhľadávané skvosty daného územia.

Realizácia stavby

r. 2012

Lokácia stavby

Rabath, Gruzínsko

Galéria

Kde sa projekt nachádza

Lokalita

Rabati Fortress,
kharischirashvili E 691,
Akhaltsikhe 0800,
Gruzínsko

Hotel Gino Wellness Mtskheta

Mtskheta je jedno z najstarších miest v Gruzínsku a zároveň aj jedno z najstarších trvalo obývaných miest na svete.  Nachádza sa približne 20 km severne od Tbilisi , na sútoku riek Mtkvari a Aragvi.  Vďaka historickému významu mesta a jeho niekoľkým výnimočným kostolom a kultúrnym pamiatkam sa „Historické pamiatky Mtskheta“ v roku 1994 stali svetovým dedičstvom UNESCO .

Ako rodisko a jedno z najživších centier kresťanstva v Gruzínsku , Mtskheta bola vyhlásená gruzínskou pravoslávnou cirkvou za „ Sväté mesto “ v roku 2014.  Gino Wellness Mtskheta je boutique hotel, ktorý má nádherný 360° výhľad na hory Zedanzeni, Svetitskhoveli a neďaleký kláštor. Hotel je jedinečným miestom pre relax, rodinné stretnutia, svadby aj  obchodné stretnutia. Súčasťou hotela je kúpeľné a wellness centrum, kde sú dva druhy sáun, jacuzzi a otvorený bazén s lehátkami.

Hotel Gino Wellness Mtskheta má 22 štýlových izieb so všetkým potrebným vybavením. 

Realizácia stavby

r. 2016

Lokácia stavby

Mtskheta, Gruzínsko

Galéria

Kde sa projekt nachádza

Lokalita

Hotel Gino Wellness Mtscheta
D. Aghmashenebeli str. #37,
3300, Mtskheta.

FVE Kameničné

V rámci podpory získavania energie z obnoviteľných zdrojov bol na Slovensku úspešne zrealizovaný a spustený do prevádzky projekt štyroch jedno – megawatových fotovoltaických elektrární v katastrálnom území mesta Komárno.

Celková investícia – 15 mil. €

Realizácia stavby

r. 2010 – 2011

Lokácia stavby

Kameničné, Slovensko

Galéria