Kontaktný formulár

Správa bola odoslaná, budeme Vás kontaktovať. Nepodarilo sa odoslať formulár, prosím zavolajte nám.
Môžete nás kontaktovať aj telefonicky: +421 917 99 88 90
alebo mailom: invest@ginoparadise.sk
NG Company - developer projektu
Office a predajné miesto:

Pribinová 18,
811 09 Bratislava

UŽÍVAJTE SI ZARUČENÝ ZISK!

INVESTUJTE TERAZ DO APARTMÁNU V GINO PARADISE ZA POLOVIČNÚ CENU

7%

ROČNE ČISTÝ VÝNOS

130%

SPÄTNÝ ODKUP

10 ROKOV

NÁJOMNÁ ZMLUVA


Výpočet zisku

Zistite koľko s nami zarobíte


Počet izieb
1
Plocha
48,98 m2
Cena bez DPH
85 304,- €
Cena s DPH je 114507.2,- €
Ročný výnos
10 440.09,- €
Každý rok vám vyplatíme v čistom

870.01 €
V zmysle daňových zákonov Gruzínska máte nárok na okamžité vrátenie DPH vo výške 18% v prípade, že Váš apartmán dáte na dobu 10 rokov do nájmu prevádzkovateľovi Gino Paradise Tbilisi.
Ročný výnos %

8%

Investor projektu

Kto je Dr. Nodari Giorgadze

Narodil sa v Tbilisi v Gruzínsku (1952). Je ženatý, má dve dcéry a päť vnukov. Od roku 2003 je občanom Slovenskej republiky. Od roku 2012 je čestným občanom Tbilisi (Gruzínsko) a od roku 2013 je čestný občan Bešeňovej (Slovensko). Popri svojej podnikateľskej činnosti sa aktívne venuje aj pomoci ľuďom a charite. Vyštudoval Fakultu fyziky na Technickej univerzite v Tbilisi a následne Fakultu medzinárodného práva na Štátnej univerzite v Tbilisi. Doktorantské štúdium absolvoval na Akadémií  medzinárodného práva a hospodárstva v Moskve.  Dva roky slúžil v Afganistane. Pracoval ako šéf polície v Tbilisi.

V rokoch 1991 až 1993 bol prvým úradujúcim ministrom obrany Gruzínska, poslancom gruzínskeho parlamentu a hlavným poradcom prezidenta Eduarda Ševarnadzeho. Neskôr pôsobil ako diplomat. Bol historicky prvým gruzínskym veľvyslancom v zahraničí a Chargé d´Affaires Gruzínska v Rakúsku (od mája 1993 vo Viedni). Ako hlava delegácie zastupoval svoju krajinu pri Organizácii pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe a bol takisto stálym zástupcom Gruzínska v európskom sídle OSN vo Viedni (VIC). Niekoľko rokov pôsobil aj ako generálny delegát v krajinách strednej a východnej Európy v Svetovej organizácii vojnových veteránov (sídlo v Paríži).

Vybudoval termálny park Gino Paradise Bešeňová, vymyslel filozofiu rozvoja termálneho kúpaliska na vodný areál s hotelmi a gastro zariadeniami, z čoho vznikol jeden z najvýznamnejších vodných parkov v Strednej a Východnej Európe. Do rozvoja Aquaparku v Bešeňovej investoval viac ako 40 miliónov eur. V rámci budovania vodného parku úspešne realizoval aj výstavbu 110 apartmánov v projektoch Luka a Diamant. V Kameničnej pri Komárne postavil dve fotovoltaické elektrárne s celkovým investičným nákladom 15 miliónov eur. Podniká v hotelierstve na Slovensku aj v Gruzínsku (hotel Gino Park Palace v kaštieli Orlové pri Považskej Bystrici, hotel GINO WELLNESS Mtskheta, hotel GINO WELLNESS Rabati).  Kúpil kaštieľ Orlové v Považskej Bystrici z roku 1612, ktorý bol v procese rozpadu a po jeho investícii viac ako 10 miliónov eur z neho vybudoval jeden z najkrajších kaštieľov na Slovensku a vo východnej Európe – 4* hotel GINO PARK PALACE. Venuje sa viacerým významným developerským projektom na Slovensku a v Gruzínsku. Je predsedom predstavenstva Gino Holding, a.s. (Slovensko) a Gino Capital, a.s. (Gruzínsko).

V Gruzínsku vybudoval dvojičku aquaparku Bešeňová – GINO Paradise Tbilisi. Celkovo do tohto projektu investoval zatiaľ 35 miliónov eur. Gino Paradise aquapark a apartmánový dom sú však len prvou časťou najväčšieho developerského projektu v Gruzínsku – GREEN CITY Tbilisi. V spolupráci s významnými svetovými developerskými spoločnosťami, investormi a architektmi tam Dr. Nodari Giorgadze pripravil výstavbu novej, modernej štvrte v Tbilisi, kde bude žiť a pracovať viac ako 25 000 ľudí. Celková investícia je plánovaná v sume 700 miliónov eur.

Dr. Nodari Giorgadze pôsobí od roku 2016 ako honorárny konzul Gruzínska v Slovenskej republike.