o projekte

Nestihli ste investíciu do apartmánového rezortu GINO Paradise v Bešeňovej?

Nezúfajte, teraz máte jedinečnú príležitosť investovať za výhodných podmienok do obdobného projektu za POLOVIČNÚ SUMU investície.

Spoločnosť GINO House, s.r.o. a jej vlastník Dr. Nodari Giorgadze Vám prinášajú možnosť bezpečnej investície do nehnuteľnosti s garantovaným výnosom! Predstavte si, že by ste mali možnosť vrátiť sa v čase späť o 10 – 15 rokov a kúpiť si nehnuteľnosť napríklad v centre Bratislavy za vtedajšie ceny. Asi by ste neváhali, keďže všetci vieme, aký bol vývoj cien nehnuteľností na Slovensku a v celej Európe.

Gruzínsko je vo veľa veciach podobné Slovensku – len akoby 15 rokov dozadu. Preto sú tu aj ceny nehnuteľností zatiaľ na úrovni cien na Slovensku ako boli približne v rokoch 2000 až 2005. Je to teda jedinečná príležitosť pre každého, kto chce investovať svoje finančné prostriedky do najbezpečnejšej investície – do nehnuteľnosti.

Avšak počkať! Každému asi v hlave skrsnú otázky typu: Gruzínsko? To kde vlastne je? Však to je strašne ďaleko a nikdy som tam nebol. Majú tam vlastne kataster? Ako by som tam mohol bezpečne investovať? Kto mi poradí? Mám si nájsť nejakého gruzínskeho právnika? Mám tam chodiť na obhliadky či čo? Ako ináč nájdem vhodnú investičnú nehnuteľnosť? A množstvo ďalších podobných otázok…

A práve tu prichádza naša jedinečná ponuka – Bezpečná investícia do nehnuteľnosti na rozvíjajúcom sa trhu, s garantovaným výnosom 7% ročne na 10 rokov a s možnosťou okamžitého vrátenia DPH vo výške 18% pre KAŽDÉHO! Dr. Nodari Giorgadze je najväčším gruzínskym investorom na Slovensku a najväčším slovenským investorom v Gruzínsku.

Dr. Nodari Giorgadze buduje v spolupráci s renomovanými investormi, developermi a architektmi najväčší developerský projekt v Gruzínsku – GINO Green city. Celková investícia dosiahne sumu 700 miliónov eur a po dobudovaní vznikne v Tbilisi úplne nová a moderná štvrť, kde bude žiť viac ako 25.000 ľudí súčasťou projektu sú okrem domov, bytov a hotelov aj obchodné a kancelárske priestory ako aj celková občianska infraštruktúra vrátane škôl, parkovísk a pod.

Priamo v areáli aquaparku GINO Paradise Tbilisi vyrastá apartmánový komplex, ktorý bude mať po dokončení 220 apartmánov, ktorých dizajn spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort. Apartmány disponujú balkónom alebo terasou s výhľadom na areál aquaparku, Tbiliské more (umelo vybudovaná nádrž podobná Liptovskej mare) alebo blízke vrcholky hôr.

Na prvom a druhom nadzemnou podlaží sa budú nachádzať vstupné priestory, lobby bar, recepcia. V areáli komplexu bude tiež bazén, reštaurácia pre 250 osôb a konferenčná miestnosť pre 300 osôb. Na najvyššom 9 podlaží bude k dispozícii sky bar.

Projekt je financovaný domácou bankou a všetky platby pri investícii sú hradené na jej účet v Slovenskej republike. Technologické celky pre výstavbu sú dodávané renomovanými slovenskými spoločnosťami.

Väčšina apartmánov má balkón alebo terasu. Hotel bude poskytovať štvorhviezdičkový štandard, kúrenie riešené centrálne spolu s klimatizáciou všetkých apartmánov a spoločných priestorov. Apartmány disponujú plne zariadenou kuchynkou.

Apartmánový dom je situovaný priamo v areáli aquaparku Gino Paradise Tbilisi. Celková investícia do tohto aquaparku prekročila 35 miliónov eur a je to z veľkej časti dvojička aquaparku v Bešeňovej. Ročná návštevnosť aquaparku je viac ako 300.000 návštevníkov a každý rok sa zvyšuje o minimálne 20%. Apartmány Gino Paradise Tbilisi  budú jediné ubytovacie zariadenia v aquaparku, z čoho vyplýva ich jedinečné postavenie a vysoká miera obsadenosti.

Súčasťou GINO Paradise Tbilisi Apartments bude aj štýlová reštaurácia, bar a kongresové centrum na najvyššom poschodí komplexu.

GINO Paradise Tbilisi je len jeden z projektov spoločnosti GINO Holding.
Stručný prehľad projektov nájdete tu:

Gino Bakuriani Snow Resort

0

Green City Tbilisi

0

Gino Outlet Tbilisi

0

Gino Paradise Besenova****Apartments

0

Gino Wellness Hotel****Mtskheta

0

Gino Wellness Hotel**** Rabath

0

Kastiel Gino Park Palace****Orlove

0

Aquapark Gino Paradise Tbilisi

0

Aquapark Gino Paradise Besenova

0

GINO BAKURIANI SNOW RESORT

GREEN CITY TBILISI

GINO OUTLET TBILISI

Gino Paradise Besenova****Apartments

GINO WELLNESS HOTEL MTSKHETA

GINO WELLNESS HOTEL RABATI

GINO PARK PALACE

GINO PARADISE TBILISI

GINO PARADISE BESHENOVA