GINO Paradise Bešeňová ****

Rezort ponúka 224 apartmánov, ktorých design spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort. Každý apartmán disponuje plne vybavenou kuchynkou a balkónom alebo terasou s výhľadom na areál aquaparku a blízke vrcholky hôr. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pred budovou GINO Paradise.
9-podlažný GINO Paradise Bešeňová sa stavia priamo v stabilne fungujúcom rezorte Thermal park Bešeňová. Apartmánový komplex bude v strede areálu a bude s ním funkčne prepojený.

O projekte

Vybavenie komplexu

Na prvom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať vstupné priestory s recepciou, lobbybar a reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Prvé 2 nadzemné podlažia budú plne zastavané, na vyšších podlažiach poschodia mierne terasovite ustupujú. Na najvyššom podlaží sky bar s jacuzzi poskytne úžasný výhľad na Liptov, Nízke Tatry a Liptovskú Maru. Nový bazén s geotermálnou vodou priamo vo vnútornom nádvorí bude otvorený celoročne.


 

Apartmány

Každý apartmán má balkón (minimálne 6 m2) alebo kráľovsky veľkú terasu (až do 80 m2) otočenú na juh, do areálu kúpaliska a s výhľadom na Nízke Tatry.  Bude poskytovať štvorhviezdičkový štandard a kúrenie bude riešené centrálne spolu s klimatizáciou všetkých apartmánov.


Kupujúci má 3 možnosti ako využívať svoj apartmán

Program 1

Majiteľ má garantovaný výnos  7% z kúpnej ceny apartmánu bez DPH vyplácaný mesačne a k tomu má grátis 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalendárneho roka počas mimosezóny (MIMOSEZÓNA je obdobie počas celého kalendárneho roka okrem termínov: od 01.06. do 30.09. vrátane, od 24.12. do 06.01. vrátane, obdobia Veľkej Noci od štvrtka do pondelka vrátane, obdobia jarných prázdnin vyhlásených na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku, obdobie štátnych a cirkevných sviatkov vyhlásených na Slovensku, v ČR a v Poľsku.) Výnos 7% ročne je garantovaný nájomnou zmluvou s prevádzkovateľom GINO Paradise Bešeňová **** na obdobie 10 rokov. Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo.

Program 2

Majiteľ má výnos, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti, nie je ničím obmedzený zhora. Odhad je 7-12% ročne. To znamená že, majiteľ nechá svoj apartmán vyťažovať prevádzkovateľovi GINO Paradise Bešeňová ****. Majiteľovi bude vyplatené 65% z výnosu (z toho bude majiteľ platiť náklady na prevádzku recepcie – cca 50 eur mesačne a energie – cca 100 eur mesačne) a 35% pôjde vyťažovacej spoločnosti (z tých 35% sú hradené všetky ostatné prevádzkové náklady, marketing, výmena prádla a upratovanie). Majiteľ má tak isto 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku grátis a 30 dní majiteľského pobytu grátis ako v Programe 1.

Program 3

Majiteľ apartmánu si sám vyťažuje a užíva apartmán bez obmedzení. Majiteľ má nasledovné benefity: Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO Paradise Bešeňová ****. Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku.