apartmány GINO Seaside Tbilisi *****

O projekte

Priamo v areáli aquaparku GINO Paradise Tbilisi vyrástol apartmánový komplex GINO Seaside Tbilisi *****, ktorý má 218 INVESTIČNÝCH apartmánov, ktorých dizajn spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort.

* Výnos 6% p.a.  z kúpnej ceny apartmánu (fakturovaná suma), vyplácaný kvartálne.
* Nájomná zmluva sa uzatvára na 10 rokov.
* Majiteľ má právo na základe ponuky predávajúceho po 10 rokoch na odpredaj svojho apartmánu za hodnotu 140% z kúpnej ceny (kúpna cena apartmánu + 40%).
* Majiteľský pobyt 30 dní každý rok.

VÝHODY PROJEKTU

  • Hotel je v prevádzke od 01/2023 a výnosy sa pravidelne vyplácajú.
  • Blízkosť akvaparku vo východnej Európe so saunovým svetom a masážami.
  • Vlastný bazén s veľkou terasou.
  • Ak nechcete využiť ani jedno z toho, môžete stráviť príjemné chvíle prechádzkami pozdĺž Tbiliského mora.
  • Historické centrum Tbilisi je len na skok od hotela.
  • Viac ako 75% slnečný a polooblačných dní v roku.

Pláž

priamo pod hotelom

Letisko

vzdialené len 18km

Zoo

vzdialené 1,4 km

Park

3200 m²

Fitnes

100 m v Aquaparku

Saunový svet a masáže

100m  v areály Aquaparku

Lokalita

Hotel GINO Seaside Tbilisi ***** je situovaný priamo v areáli aquaparku Gino Paradise Tbilisi. Investičné apartmány hotela sú jediné ubytovacie zariadenia v aquaparku, z čoho vyplýva ich jedinečné postavenie a vysoká miera obsadenosti. Na prvom a druhom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať vstupné priestory, lobby bar, recepcia.

V areáli hotela sa nachádza bazén, štýlová reštaurácia, konferenčná miestnosť pre 300 osôb a kongresové centrum na najvyššom poschodí komplexu. Väčšina apartmánov má balkón alebo veľkú terasu s výhľadom na areál aquaparku, Tbiliské more (umelo vybudovaná nádrž podobná Liptovskej Mare) alebo blízke vrcholky hôr. Hotel poskytuje štvorhviezdičkový štandard. Kúrenie je riešené centrálne spolu s klimatizáciou všetkých apartmánov a spoločných priestorov. Apartmány disponujú plne zariadenou kuchyňkou. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pred hotelom a k dispozícii sú aj podzemné parkovacie státia. Tbiliské more je vyhľadávanou rekreačnou zónou s množstvom zelene a pri tom ste len 15 minút vzdialený od centra mesta.

Získajte ponuku

Máte záujem o kúpu niektorého z apartmánov? Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.