apartmány gino paradise tbilisi

O projekte

Priamo v areáli aquaparku GINO Paradise Tbilisi vyrástol apartmánový komplex ,,Hotel Akvamarín GINO Paradise Tbilisi”, ktorý bude mať po dokončení 218 INVESTIČNÝCH apartmánov, ktorých dizajn spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort.

Kupujúci môže využívať svoj apartmán:

Majiteľ má výnos 7% z kúpnej ceny apartmánu bez DPH a možnosť spätného odpredaja svojho apartmánu za 130% kúpnej ceny apartmánu po skončení nájomnej zmluvy. K tomu má grátis 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalendárneho roka. Výnos 7% p.a. je daný 10 ročnou nájomnou zmluvou, ktorú podpisujete s našou spoločnosťou.

VÝHODY PROJEKTU

Hotel a jeho prevádzka bude spustená už v lete 2022. Plná občianska vybavenosť, blízkosť reštaurácií, barov, sociálneho vyžitia a prítomnosť najväčšieho akvaparku vo východnej Európe so saunovým svetom a masážami sú garanciou Vášho dokonalého komfortu a oddychu.

Pláž

priamo pod hotelom

Letisko

vzdialené len 18km

Zoo

vzdialené 1,4 km

Park

3200 m²

Fitnes

100 m v Aquaparku

Saunový svet a masáže

100m  v areály Aquaparku

Lokalita

Hotel Akvamarin je situovaný priamo v areáli aquaparku Gino Paradise Tbilisi. Investičné apartmány hotela sú jediné ubytovacie zariadenia v aquaparku, z čoho vyplýva ich jedinečné postavenie a vysoká miera obsadenosti. Na prvom a druhom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať vstupné priestory, lobby bar, recepcia.

V areáli hotela sa nachádza bazén, 2 štýlové reštaurácie spolu pre 282 osôb, konferenčná miestnosť pre 300 osôb a kongresové centrum na najvyššom poschodí komplexu. Väčšina apartmánov má balkón alebo veľkú terasu s výhľadom na areál aquaparku, Tbiliské more (umelo vybudovaná nádrž podobná Liptovskej Mare) alebo blízke vrcholky hôr. Hotel bude poskytovať štvorhviezdičkový štandard. Kúrenie je riešené centrálne spolu s klimatizáciou všetkých apartmánov a spoločných priestorov. Apartmány disponujú plne zariadenou kuchyňkou. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pred hotelom a k dispozícii sú aj podzemné parkovacie státia. Tbiliské more je vyhľadávanou rekreačnou zónou s množstvom zelene a stromov a pri tom ste len 15min vzdialený od centra mesta.

Získajte ponuku

Máte záujem o kúpu niektorého z apartmánov? Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.

    Menu