1
Krajiny
1
Projektov
1
Zamestnancov
1
Celková rozloha projektov

Investor projektu

Dr. Nodari Giorgadze narodil sa v Tbilisi v Gruzínsku (1952). Je ženatý, má dve dcéry, päť vnukov a troch pravnukov. Od roku 2003 je občanom Slovenskej republiky. Od roku 2012 je čestným občanom Tbilisi (Gruzínsko) a od roku 2013 je čestný občan Bešeňovej (Slovensko). V roku 2022 bol gruzínskou vládou odmenený ako Osobnosť roka v sfére diplomacie. Popri svojej podnikateľskej činnosti sa aktívne venuje aj pomoci ľuďom a charite. Vyštudoval Fakultu fyziky na Technickej univerzite v Tbilisi a následne Fakultu medzinárodného práva na Štátnej univerzite v Tbilisi. Doktorantské štúdium absolvoval na Akadémií medzinárodného práva a hospodárstva v Moskve. Dva roky slúžil v Afganistane. Pracoval ako šéf polície v Tbilisi.

V rokoch 1991 až 1993 bol prvým úradujúcim ministrom obrany Gruzínska, poslancom gruzínskeho parlamentu a hlavným poradcom prezidenta Eduarda Ševarnadzeho. Neskôr pôsobil ako diplomat. Bol historicky prvým gruzínskym veľvyslancom v zahraničí a Chargé d´Affaires Gruzínska v Rakúsku (od mája 1993 vo Viedni). Ako hlava delegácie zastupoval svoju krajinu pri Organizácii pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe a bol takisto stálym zástupcom Gruzínska v európskom sídle OSN vo Viedni (VIC). Niekoľko rokov pôsobil aj ako generálny delegát v krajinách strednej a východnej Európy v Svetovej organizácii vojnových veteránov (sídlo v Paríži).

Dr. Nodari Giorgadze pôsobí od ruku 2016 ako honorárny konzul Gruzínska v Slovenskej republike.

Holding

GINO Holding a.s. je plnoprávnym členom Svetovej organizácie cestovného ruchu – UNWTO

Projekty Gino holding

Vybudoval termálny park Gino Paradise Bešeňová, vymyslel filozofiu rozvoja termálneho kúpaliska na vodný areál s hotelmi a gastro zariadeniami, z čoho vznikol jeden z najvýznamnejších vodných parkov v Strednej a Východnej Európe. Do rozvoja Aquaparku v Bešeňovej investoval viac ako 40 miliónov EUR. V roku 2021 k nim pribudol Apartmánový dom GINO Paradise Bešeňová – hotel Akvamarín s 235 apartmánmi. V Kameničnej pri Komárne postavil dve fotovoltaické elektrárne s celkovým investičným nákladom 15 miliónov EUR.

Podniká v hotelierstve na Slovensku aj v Gruzínsku (hotel Gino Park Palace **** v kaštieli Orlové pri Považskej Bystrici, hotel GINO WELLNESS Mtskheta, hotel GINO WELLNESS Rabati). V Gruzínsku v halvnom meste Tbilisi, na brehu Tbiliského mora postavil najväčší Aquapark v regióne. Vlastní sieť reštauračných zariadení v Bratislave. Jeho spoločnosť  Gino Holding a.s. kúpila  chátrajúci kaštieľ zo 16. storočia v obec Orlové pri Považskej Bystrici a uskutočnila tu v rokoch 2014-2016 rozsiahlu rekonštrukciu. V súčasnosti je kaštieľ sídlom Hotela GinoPark Palace ****, ktorý ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 116 lôžok, kaviareň, lobby bar s letnou terasou, reštauráciu s autorskými receptúrami, salóniky, wellness a fitness centrum, kaplnku, svadobný altánok a historický park. Venuje sa viacerým významným developerským projektom na Slovensku a v Gruzínsku. Je predsedom predstavenstva Gino Holding, a.s. (Slovensko) a Gino Capital, a.s. (Gruzínsko).

Mission & goals

GINO House, s.r.o. a jej majiteľ, Dr. Nodari Giorgadze, vám ponúka možnosť bezpečnej investície s garantovaným výnosom! Predstavte si, že sa vrátite v čase o 10 – 15 rokov naspäť a budete si môcť kúpiť nehnuteľnosti priamo v centre Bratislavy za vtedajšie ceny. Všetci si uvedomujeme, že tempo rastu cien nehnuteľností je veľmi rýchle.

Gruzínsko je veľmi podobné Slovensku – rovnako ako pred 15 rokmi. Ceny nehnuteľností tu zodpovedajú cenám, ktoré boli na Slovensku v rokoch 2000 až 2005. Je to teda jedinečná príležitosť pre všetkých, ktorí chcú investovať svoje peniaze do najbezpečnejšej investície – do nehnuteľností.

Naše projekty

Menu