1
Krajiny
1
Projektov
1
Zamestnancov
1
Celková rozloha projektov

Investor projektu

Dr. Nodari Giorgadze sa narodil v Tbilisi v Gruzínsku (1952). Je ženatý, má dve dcéry, päť vnukov a troch pravnukov. Od roku 2003 je občanom Slovenskej republiky. Od roku 2012 je čestným občanom Tbilisi (Gruzínsko) a od roku 2013 je čestný občan Bešeňovej (Slovensko). V roku 2022 bol gruzínskou vládou vyznamenaný ako Osobnosť roka v sfére diplomacie. Popri svojej podnikateľskej činnosti sa aktívne venuje aj pomoci ľuďom a charite. Vyštudoval Fakultu fyziky na Technickej univerzite v Tbilisi a následne Fakultu medzinárodného práva na Štátnej univerzite v Tbilisi. Doktorantské štúdium absolvoval na Akadémií medzinárodného práva a hospodárstva v Moskve. Dva roky slúžil v Afganistane. Pracoval ako šéf polície v Tbilisi.

V rokoch 1991 až 1993 bol prvým úradujúcim ministrom obrany Gruzínska, poslancom gruzínskeho parlamentu a hlavným poradcom prezidenta Eduarda Ševarnadzeho. Neskôr pôsobil ako diplomat. Bol historicky prvým gruzínskym veľvyslancom v zahraničí a Chargé d´Affaires Gruzínska v Rakúsku (od mája 1993 vo Viedni). Ako vedúci delegácie zastupoval Gruzínsko v Organizácii pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe a bol takisto stálym zástupcom Gruzínska v európskom sídle OSN vo Viedni. Niekoľko rokov pôsobil aj ako generálny delegát pre krajiny strednej a východnej Európy v Svetovej organizácii vojnových veteránov so sídlom v Paríži.

Dr. Nodari Giorgadze je od ruku 2016 honorárny konzul Gruzínska v Slovenskej republike.

Holding

GINO Holding a.s. je plnoprávnym členom Svetovej organizácie cestovného ruchu – UNWTO

Projekty Gino holding

Dr. Nodari Giorgadze vybudoval termálny park GINO Paradise Bešeňová a vymyslel k nemu filozofiu rozvoja termálneho kúpaliska na vodný areál s hotelmi a gastro zariadeniami. Vznikol z toho jeden z najvýznamnejších vodných parkov v Strednej a Východnej Európe. Do rozvoja Aquaparku v Bešeňovej investoval viac ako 40 miliónov EUR. V roku 2021 k nim priamo v areály aquaparku pribudol hotel Akvamarín GINO Paradise s 235 investičnými apartmánmi. V Kameničnej pri Komárne postavil dve 4MW fotovoltaické elektrárne.

Dr. Nodari Giorgadze podniká v hotelierstve na Slovensku aj v Gruzínsku (hotel GINO Park Palace **** v kaštieli Orlové pri Považskej Bystrici, hotel GINO WELLNESS Mtskheta****, hotel GINO WELLNESS Rabati****, hotel Avamarin v Bešeňovej****, hotel Akvamarin v Tbilisi****, buduje GINO GRAND Hotel***** v Tbilisi). V Gruzínskom v hlavnom meste Tbilisi, na brehu Tbiliského mora postavil najväčší Aquapark v regióne. Vlastní sieť reštauračných zariadení v Bratislave. V r. 2013 Kúpil  chátrajúci kaštieľ zo 16. storočia v obci Orlové pri Považskej Bystrici a uskutočnil tu v rokoch 2014-2016 rozsiahlu rekonštrukciu. V súčasnosti je kaštieľ sídlom Honorárneho konzulátu, ale najmä slúži ako Hotel GINO Park Palace ****, ktorý ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 116 lôžok, kaviareň, lobby bar s letnou terasou, reštauráciu s autorskými receptúrami, historické salóniky, wellness a fitness centrum, veľkú kaplnku, svadobný altánok a rozľahlý park. V r. 2022 hotel získal cenu za najlepší historický hotel v Európe. Dr. Nodari Giorgadze sa venuje viacerým významným developerským a aj charitatívnym projektom na Slovensku a v Gruzínsku. Je predsedom predstavenstva Gino Holding, a.s. (Slovensko) a Gino Capital, a.s. (Gruzínsko).

Mission & goals

Ponúkame Vám možnosť bezpečnej investície s výnosom až 7% p.a. Bezpečné a stabilné prostredie je základom nášho podnikania. Kúpou nášho investičného apartmánu nestávate sa len naším klientom, ale stávate sa naším partnerom.

Gruzínsko je veľmi podobné Slovensku. Ceny nehnuteľností tu zodpovedajú cenám, ktoré boli na Slovensku v rokoch 2000 až 2005. Je to teda jedinečná príležitosť pre všetkých, ktorí chcú rýchlo a bezpečne zúročiť svoje peniaze kúpou investičného apartmánu.

Naše projekty