Gino Sunrise Batumi ****

O projekte

Batumi sa rozprestiera v prírodnej zátoke Čierneho mora. Hotel sa nachádza na hlavnej triede len 15 min. od Čierneho mora. Všetky apartmány sú zariadené kuchynkou a kúpeľňou a každý má balkón alebo loggiu. Batumi sa nachádza v nadmorskej výške 28m nad morom a teplé počasie tu je od mája do októbra. Návštevníci si užívajú nekonečné pláže, prechádzky po mestskom bulvári, zelené parky a uličky lemované palmami, citrusmi a magnóliami. Miestnu kuchyňu môžete ochutnať  v mnohých autentických gruzínskych reštauráciách. Najznámejšie atrakcie: * Lanovka Argo , ktorá vás vyvezie na vrchol hory Anuria, 250 m nad morom * Park Seaside , ktorý miestni nazývajú aj Boulevard * Pevnosť Gonio – najstaršia pevnosť Gruzínska * Pláž Mtsvane Kontskhi, hneď vedľa botanickej záhrady * Slávna pohyblivá socha Ali a Nino. Každý deň o 19:00 socha ožíva * Viac ako 100km cyklistických trás aj s požičovňami bicyklov *. Predpokladaný termín spustenia skúšobnej prevádzky: 6/2024

Kupujúci môže využívať svoj apartmán:

Vlastník má výnos 7% z kúpnej ceny apartmánu bez DPH vyplácaný štvrťročne a k tomu grátis 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalendárneho roka počas mimo sezóny. Výnos je zaručený nájomnou zmluvou, ktorá sa uzatvára na 10 rokov s našou spoločnosťou. Ak neviete čo so svojím apartmánom po 10 rokoch, môžete pokračovať v programe nájmu alebo nám apartmán odpredať za 130% kúpnej ceny bez DPH, prípadne si ho môžete sami ľubovoľne užívať.

VÝHODY PROJEKTU

7% p.a. – výnos vyplácaný štvrťročne.

Nájomná zmluva na min. 10r.

Možnosť spätného odkupu po 10 rokoch vo výške 130% z kúpnej ceny bez DPH. (kúpna cena bez DPH + 30%)

Reštaurácia Kaviareň Lobby bar
Bazén, Spa Centrum
Fitness Centrum
Konferenčné miestnosti
24/7Recepcia
Nákupné Centrum

Infraštruktúra

Apartmánový hotel GINO Sunrise Batumi má 75 apartmánov a rozprestiera sa na posledných 3 podlažiach z 28 podlažného hotela. Dizajn spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pred hotelom a k dispozícii je aj 130 miest na podzemnom parkovisku pod hotelom. Na najvyššom poschodí komplexu bude Lobby bar, reštaurácia a kaviareň. Projekt je realizovaný v súlade s medzinárodnými normami a s ekologickými, energeticky úspornými a vysoko kvalitnými materiálmi. Celý hotel ja klimatizovaný, každý apartmán má Wifi, TV a dátové prípojky.

Získajte ponuku

Máte záujem o kúpu niektorého z apartmánov? Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.