Pre výber prejdite myšou na obrázok

Rezervácia ubytovania

Ubytujte sa v  Gulf Aquamarine Hotel ****, štýlovom 4-hviezdičkovom hoteli, ktorý ponúka luxusný pobyt pre návštevníkov a zároveň je ideálnym miestom na ničím nerušené stretnutia.

INFRAŠTRUKTÚRA

Hotel sa nachádza priamo v areáli aquaparku GINO Paradise Tbilisi a len pár krokov od „Tbiliského mora”, prírodnej vodnej nádrže, ktorá je dlhá 8,75 km a široká 2,85 km. Jej najväčšia hĺbka je 45m čo vo veľkej miere využívajú na potápanie návštevníci, rekreanti, ale aj profesionáli. Teplota vody v lete dosahuje 26° C. Teplota vzduchu už v máji dosahuje 27°. Teplé počasie si užijete ešte v polovici októbra. Areál sa nachádza v nadmorskej výške 535m. Celková investícia do projektu prekročila 35 miliónov EUR a je to z veľkej časti dvojička aquaparku v Bešeňovej. V aquaparku nájdete  14 adrenalínových toboganov a šmýkačiek, 14 bazénov, vnútorné aj vonkajšie výrivky, viac ako 10 sáun, fitness centrum a masáže, reštaurácie, vodné a plážové bary. Priemerná ročná návštevnosť aquaparku je 300.000 návštevníkov. So zvyšujúcim sa záujmom je predpoklad postupného rozširovania atrakcii a bazénov na plochách patriacich našej spoločnosti susediacich s aquaparkom.  Investičné apartmány v hoteli Gulf Aquamarine **** budú jediné ubytovacie zariadenia v aquaparku, z čoho vyplýva ich jedinečné postavenie a predpokladaná vysoká miera obsadenosti.

Pláž

priamo pod hotelom

Letisko

vzdialené len 18km

Zoo

vzdialená len 1,5km

Park

3200 m²

Aquapark

vzdialený len 45 m

Fitness, saunový svet a masáže

vzdialené len 100m v areály Aquaparku

VÝHODY PROJEKTU

  • 5% ročný výnos a nájomná zmluva na 10 rokov sa podpisuje s našou spoločnosťou.
  • Možnosť spätného odkupu vášho apartmánu po 10 rokoch za 130% kúpnej ceny.
  • Majiteľský pobyt 30 dni v roku aj so vstupom do aquaparku.
  • Možnosť využiť ubytovanie v stávajúcich hotelových zariadenia patriacich do skupiny GINO Holding v Gruzínsku (hotel GINO Wellness Mtskheta a GINO Wellness Rabati) aj na Slovensku (hotel GINO Park Palace **** kaštieľ Orlové) s 10% VIP klientskou zľavou.

Na brehu „Tbiliského mora” sú jacht kluby s možnosťou užiť si jazdu na katamarane, plachetnici, vodnom skútri, paddle boarde či windsurfingu. Pieskové, kamenisté pláže a krásne zákutia pre ničím nerušený oddych. Čistá, na niektorých miestach až priezračná voda. Veľkou výhodou je blízkosť kaukazských hôr, vzdialených od hotela len 1,5 hodiny s možnosťou lyžovania na upravených zjazdovkách od októbra do mája. Ubytovným klientom túto atrakciu umožňujeme. Autobus GINO Paradise Vás ráno odvezie, zalyžujete si a po obede Vás privezie naspäť do tepla bazénov aquaparku, wellness a SPA.

Získajte ponuku

Máte záujem o kúpu niektorého z apartmánov? Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.