Podmienky vyťažovania

Vlastník má výnos, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti hotela a daného apartmánu zaradeného do príslušného poolu. Ak nám zavoláte, radi Vám to vysvetlíme. Vlastník nechá svoj apartmán vyťažovať prevádzkovateľovi hotela AKVAMARIN – GINO Paradise Bešeňová ****.

Vlastníkovi bude vyplatené 65% z výnosu (z toho bude majiteľ platiť náklady spojené s prevádzkou) a 35% pôjde vyťažovacej spoločnosti z ktorých sú hradené ostatné náklady.

BENEFITY: Majiteľský pobyt 30 dní v priebehu kalendárneho roka počas trvania nájomnej zmluvy + bezplatné 4 neprenosné vstupy do aquaparku. Majiteľ bude mať zľavu 10% na ubytovanie v hoteloch GINO Wellness Rabath (GE), Hotel GINO Wellness Mtskheta (GE) a GINO Park Palace ****(SK).

Rezervačný poplatok sa neuhrádza. Sme developer projektu a snažíme sa, aby všetky potrebné informácie ste dostali ešte pred podpisom kúpnej zmluvy. Radi s vami prejdeme možnosti zliav, nastavíme splátky tak, aby Vám čo najviac vyhovovali, vysvetlíme Vám všetky podmienky zmluvy a budúcej prevádzky ešte skôr, ako sa rozhodnete pre investíciu do nášho projektu.

Podmienkou zaradenia do programu s plávajúcim výnosom je úhrada za zariadenie a vybavenie apartmánu, ktorého cena je 8 000 € bez DPH.