Podmienky vyťažovania

PROGRAM 1

* Výnos 5% p.a.  z kúpnej ceny apartmánu, vyplácaný kvartálne.
* Nájomná zmluva sa uzatvára na 10 rokov. Po uplynutí tejto doby je možnosť uzavretia novej nájomnej zmluvy.

BENEFITY: Majiteľský pobyt 30 dní v priebehu kalendárneho roka počas trvania nájomnej zmluvy + 2 bezplatné, neprenosné vstupy do aquaparku. Vlastník, ktorý si zakúpil apartmán cez našu spoločnosť bude mať zľavu 10% na ubytovanie v našich hoteloch GINO Wellness Rabath (GE), Hotel GINO Wellness Mtskheta (GE) a GINO Park Palace ****(SK).

PROGRAM 2. Vlastník má výnos, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti hotela a daného apartmánu zaradeného do príslušného poolu. Ak nám zavoláte, radi Vám to vysvetlíme. Vlastník nechá svoj apartmán vyťažovať prevádzkovateľovi hotela AKVAMARIN – GINO Paradise Bešeňová ****. Vlastníkovi bude vyplatené 65% z výnosu (z toho bude majiteľ platiť náklady spojené s prevádzkou) a 35% pôjde vyťažovacej spoločnosti z ktorých sú hradené ostatné náklady.

PROGRAM 3. Vlastník si užíva a vyťažuje apartmán sám.

 * * * AKCIA * * *  ZĽAVA NA POSLEDNÉ APARTMÁNY * * *

Pri kúpe 1 apartmánu zľava 7-14% (v závislosti od veľkosti apartmánu)

Pri kúpe 2 apartmánov doplnková zľava + 3%

Pri kúpe 3 apartmánov doplnková zľava + 5%

Rezervačný poplatok sa neuhrádza. Sme developer projektu a snažíme sa, aby všetky potrebné informácie ste dostali ešte pred podpisom kúpnej zmluvy. Radi s vami prejdeme možnosti zliav, nastavíme splátky tak, aby Vám čo najviac vyhovovali, vysvetlíme Vám všetky podmienky zmluvy a budúcej prevádzky ešte skôr, ako sa rozhodnete pre investíciu do nášho projektu.

Podmienkou zaradenia do programu s výnosom je úhrada za zariadenie a vybavenie apartmánu, ktorého cena je 8 000 € bez DPH.