Pre výber prejdite myšou na obrázok

INFRAŠTRUKTÚRA

GINO GRAND Hotel ***** je situovaný priamo v historickom centre hlavného mesta Gruzínska v Tbilisi. Na koľko sa jedná o oblasť s veľmi špecifickými pravidlami mesta riadiacich sa územným plánom, museli sme v celkovom dizajne zohľadniť polohu a historickú výnimočnosť miesta. Predpokladaná investícia do projektu je 16 000 000 €.

Letisko

vzdialené 16 km

Historické centrum

vzdialené len 10m

Bazén a masáže

priamo v hoteli na najvyššom podlaží

Fitnes a SPA

priamo v hoteli na najvyššom podlaží

Aquapark GINO Paradise

12 min. autom

Parkovisko

podzemné, výťahový systém

VÝHODY PROJEKTU

  • 3,5% p.a. okamžité zúročenie vašej investície v priebehu výstavby.
  • 7% p.a. výnos vyplácaný po spustení prevádzky.
  • Nájomná zmluva na 10 rokov.
  • Možnosť spätného odkupu po 10 rokoch za 130% kúpnej ceny.
  • Majiteľský pobyt v trvaní 14 dní v priebehu kalendárneho roka.
  • Možnosť využiť ubytovanie v stávajúcich hotelových zariadenia patriacich do skupiny GINO Holding v Gruzínsku (hotel GINO Wellness Mtskheta a GINO Wellness Rabati) aj na Slovensku (GINO Park Palace **** kaštieľ Orlové) s 10% VIP klientskou zľavou.

SPA s bazénom, fitnes, masážami a všetkými službami s tým spojenými sa nachádzajú na najvyššom podlaží s 360° výhľadom. Vlastný nočný bar s koncertným pódiom v podzemných priestoroch hotela. Blízkosť historického centra, jednoduchá dostupnosť pamätihodností a obchodných centier. Môžete stráviť deň návštevou múzeí, galérií a divadiel umiestnených v pôsobivej neoklasicistickej architektúre pozdĺž Rustaveli Avenue alebo môžete stráviť noc tancom až do úsvitu v netradičných nočných kluboch, ako je Bassiani, ktorý sa nachádza pod historickým futbalovým štadiónom. Prosperujúca scéna reštaurácií, barov, kaviarní a bohatá kultúrna ponuka zaručujú neopísateľný zážitok.

Získajte ponuku

Máte záujem o kúpu niektorého z apartmánov? Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.