Apartmány GINO GRAND HOTEL *****

O projekte

GINO GRAND Hotel ***** sa nachádza v historickom centre Tbilisi. Vznikol komplexnou prestavbou budovy stojacej na tomto pozemku. Pribudli štyri podzemné úrovne. Na troch z nich sa nachádza parkovanie, ktoré je riešené nadčasovým výťahovým systémom s dostatočným počtom parkovacích miest nie len pre ubytovaných hostí, ale aj pre návštevníkov hotela. Na prvom podzemnom podlaží je luxusný nočný bar s koncertným pódiom. 1NP a 2 NP ponúka recepciu s reštauráciou a luxusnými butikmi. Na 2NP až 7NP sú situované hotelové apartmány. Všetky apartmány majú vlastnú kuchynku so spotrebičmi a samostatnú priestrannú kúpeľňu s WC. Hotelové priestory sú vykurované a v lete chladené, čo zaručuje vysoký komfort. Na najvyššom 8 nadzemnom podlaží je bazén a SPA, manikúra, pedikúra, masáže, a to všetko s 360° výhľadom na mesto. Predpokladaná investícia do projektu je 16 000 000€.

Kupujúci môže využívať svoj apartmán:

Po podpise kúpnej a nájomnej zmluvy bude mať vlastník apartmánu právo na bezplatný majiteľský pobyt v trvaní 14 dní v priebehu kalendárneho roka počas trvania nájomnej zmluvy. V prípade zakúpenia apartmánu cez našu spoločnosť , bude mať vlastník možnosť využiť ubytovanie v stávajúcich hotelových zariadenia patriacich do skupiny GINO Holding a.s. v Gruzínsku (hotel GINO Wellness Mtskheta a GINO Wellness Rabati) aj na Slovensku (GINO Park Palace **** kaštieľ Orlové) s 10% VIP klientskou zľavou.

VÝHODY PROJEKTU

  • 3,5% p.a. okamžité zúročenie vašej investície v priebehu výstavby.
  • 7% p.a výnos vyplácaný po spustení prevádzky.
  • Nájomná zmluva na 10 rokov.
  • Možnosť spätného odkupu po 10 rokoch za 130% kúpnej ceny.

Vlastný nočný bar s koncertným pódiom, SPA s bazénom, masážami, butikmi a luxusnou reštauráciou. Blízkosť historického centra, bezproblémová dostupnosť pamätihodností a najväčších atrakcií mesta, blízkosť obchodných centier, múzeí, galérií, kaviarní a reštaurácií. V rámci príjemnej prechádzky možnosť užiť si pestrý denný aj nočný život mesta. Hotel sa nachádza na ulici Melikishvili č. 47. Táto ulica je v Tbilisi považovaná za najlepšiu a najvychytenejšiu adresu.

Letisko

vzdialené len 16km

Historické centrum

stačí vyjsť z hotela

Bazén

priamo v hoteli

Fitness a SPA

priamo v hoteli

Aquapark GINO Paradise

12 min. autom

Parkovisko

výťahový parkovací systém pre 73 áut

Infraštruktúra

GINO GRAND Hotel ***** sa nachádza na jednej z najvyhľadávanejších ulíc mesta. Len pár minút od múzeí, galérií,  pešej zóny a Wine Factory, ktorá je centrom umeleckých štúdií, co-workingových priestorov, ponúka vonkajšie koktailové bary a niektoré z najinovatívnejších gruzínskych jedál v meste. Odporúčame prehliadku pivníc, ktoré sa pýšia zbierkami vín, ktoré podľa miestnej legendy kedysi patrili J.V. Stalinovi a Napoleonovi.

Každá zo štvrtí Tbilisi, od impozantných neoklasicistických budov Mtatsminda až po Warren-like Kala, má úplne inú históriu a atmosféru. Využite tieto kontrasty na maximum tým, že sa vyberiete na prechádzku po architektúre, aby ste sa dozvedeli o rôznych fázach rozvoja mesta, kedysi hlavného mesta „Hodvábnej cesty”, s viac ako 1500 ročnou históriou.

Získajte ponuku

Máte záujem o kúpu niektorého z apartmánov? Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.