Bešeňová

AKVAMARIN – GINO Paradise Bešeňová **** ponúka 235 apartmánov, ktorých design spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort.
DETAILY PROJEKTU

Tbilisi

V areáli aquaparku GINO Paradise Tbilisi vyrástol apartmánový komplex AKVAMARIN – GINO Paradise Tbilisi ****, ktorý bude mať po dokončení 218 apartmánov, ktorých dizajn spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort.
DETAILY PROJEKTU

Batumi

Hotelový komplex GINO SUNRISE Batumi **** nachádzajúci sa vo vyhľadávanom turistickom meste Batumi, rozprestierajúcom sa 950 m od Čierneho mora. Ponúkame na predaj apartmány na posledných 3 podlažiach z 28 poschodového hotela.
DETAILY PROJEKTU

O nás

Všetky naše projekty nesú v sebe iniciály mena jej zakladateľa a generálneho managera v jednej osobe – Dr. Nodari Giorgadze.

GINO Holding a.s. spolu so všetkými spoločnosťami patriacich do jej skupiny a ich generálnym managerom Dr. Nodari Giorgadze, vám ponúkajú možnosť bezpečnej investície s garantovaným výnosom! Predstavte si, že sa vrátite v čase o 10 – 15 rokov naspäť a budete si môcť kúpiť nehnuteľnosti priamo v centre Bratislavy za vtedajšie ceny. Všetci si uvedomujeme, že tempo rastu cien nehnuteľností je veľmi rýchle. Preto každá investícia do investičného apartmánu dnes, je dobrý vklad vašich prostriedkov do budúcnosti.

Menu